Hakkımızda

ZAMANA YATIRIM

HAKKIMIZDA

Değişen ve dönüşen dünya, kendisiyle beraber ticari hayatımızda da çeşitli değişim ve dönüşümlerin yaşanmasına yol açmıştır. Bu yönüyle baktığımızda; kurumsallaşan şirketler, zamanla yönetim kavramının da dönüşmesine neden olmuştur. Bu değişim ve dönüşüm olguları, şirketlerin asıl işlerine odaklanmasını sağlarken, asıl faaliyetleri dışında kalan işlerinin dış kaynak yoluyla sağlanmasını zorunlu hale getirmiştir. Bu gelişmenin bilincinde olan E-Plus, 2010 yılından itibaren şirketlerin dış kaynak ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamak amacı ile kurulmuştur.

ZAMANA YATIRIM
01

MİSYONUMUZ

Yönetim uygulamalarında erişilebilecek en yüksek kalitede hizmet sağlayarak sektörün ekonomi içindeki önemini yukarıya taşımak.
02

VİZYONUMUZ

Hizmet sektörünün önemli oyuncularından biri olmak.

DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

DÜRÜSTLÜK

İlk prensibimiz, müşterimize verilen tüm hizmetlerde ahlaki değerleri korumak ve her zaman doğru bilgiyi kullanmaktır.

GİZLİLİK

Müşterilerimizden erişilebilir bilgi olarak sunulan tüm bilgiler gizli bilgi olarak sınıflandırılır ve farklı kişilere sunulmaz. Elde edilen bilgilerin sunulması ya da kullanılması müşterilerimizden izin alınması ile mümkün olur.

BÜTÜNLÜK

Gerçekleştirdiğimiz her hizmette müşterimiz ile bir bütünmüş gibi hareket ederek müşterimizin çıkarının kendi çıkarımız gibi algılanmasını sağlamak önde gelen ilkelerimizdendir. Müşterilerimize verilen hizmetin en önemli bileşeni olan Bütünlük ilkesi müşterimize değer katmanın ilk basamağını oluşturmaktadır.

KALİTE

Sunmakta olduğumuz hizmetlerde taleplerin beklenenin üzerinde, hızlı bir şekilde karşılanması müşterilerimizin memnuniyetini arttıracak ve kalite çıtasını daha yukarı taşımamızı sağlayacaktır. Kalite ilkemiz müşterimize değer katmanın ikinci aşamasıdır.

İNOVASYON

Şirketimiz zaman içerisinde kullanılan ya da kullanılması gelecekte muhtemel olan teknik, yöntem ya da kararlara ilişkin olarak sürekli öğrenen bir organizasyon olacaktır. Müşterilerimizden gelecek ya da gelebilecek talepleri proaktif olarak değerlendirerek modern yönetim ilkelerini yol gösteren olarak kullanarak tüm yenilikleri prensiplerine uyarak hizmetlerine eklemek gayretini taşıyacaktır. Yeniliğe açıklık müşterimize değer katmanın üçüncü seviyesini oluşturmaktadır.

HESAP VERİLEBİLİRLİK

Müşterilerimize sunulan hizmetlerimiz ilkelerimiz paralelinde açık olacak ve verilen hizmetlerdeki tüm bilgilerimiz müşterilerimizle paylaşılacaktır. Verilen hizmetlere ilişkin tüm kayıtlarımız müşterilerimiz talep ettiğinde hazır bulundurulacaktır.
Freelance Web Uzmanı